Interesna skupina lokalnih interesov
Seznam občin po volilnih enotah s predstavniki lokalnih interesov v Državnem svetu
Seznam vseh slovenskih občin z naslovi in drugimi kontaktnimi podatki
Zemljevid volilnih enot po Sloveniji
VE št. 1 obsega obcine:
Ljubljana, Brezovica, Dol pri Ljubljani, Dobrova-Polhov Gradec, Horjul, Ig, Medvode, Škofljica, Velike Lašce in Vodice (sedež: Ljubljana):
dr. Andrej Rus
VE št. 2 obsega obcine:
Domžale, Kamnik, Komenda, Litija, Lukovica, Mengeš, Moravce, Trzin in Šmartno pri Litiji (sedež: Kamnik):
Toni Dragar
VE št. 3 obsega obcine:
Duplek, Hoce-Slivnica, Kungota, Maribor, Miklavž na Dravskem polju, Pesnica, Race-Fram, Starše in Šentilj (sedež: Maribor):
Drago Žura
VE št. 4 obsega obcine:
Lovrenc na Pohorju, Oplotnica, Selnica ob Dravi, Slovenska Bistrica, Ruše, Makole in Poljčane (sedež: Slovenska Bistrica):
Ozimič Milan
VE št. 5 obsega obcine:
Bistrica ob Sotli, Braslovce, Celje, Dobje, Dobrna, Kozje, Laško, Podcetrtek, Polzela, Prebold, Radece, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Šentjur pri Celju, Štore, Šmarje pri Jelšah, Tabor, Vransko, Vitanje, Vojnik, Zrece in Žalec (sedež: Celje):
Jože Korže
VE št. 6 obsega obcine:
Gornji grad, Ljubno, Luce, Nazarje, Mozirje, Velenje, Solcava, Šmartno ob Paki, Šoštanj in Recica ob Savinji (sedež: Velenje):
mag. Bahun Drago
VE št. 7 obsega obcine:
Hajdina, Dornava, Destrnik, Gorišnica, Juršinci, Kidricevo, Majšperk, Markovci, Podlehnik, Ptuj, Sveti Andraž v Slovenskih Goricah, Trnovska vas, Videm, Zavrc, Žetale in Cirkulane (sedež: Ptuj):
Rajko Fajt
VE št. 8 obsega obcine:
Benedikt, Cerkvenjak, Gornja Radgona, Križevci, Lenart, Ljutomer, Ormož, Radenci, Razkrižje, Sveta Ana, Sveti Jurij ob Šcavnici, Veržej, Apace, Središce ob Dravi, Sveta Trojica v Slovenskih Goricah, Sveti Tomaž in Sveti Jurij v Slovenskih Goricah (sedež: Ljutomer):
Fras Darko
VE št. 9 obsega obcine:
Cerklje na Gorenjskem, Gorenja vas - Poljane, Jezersko, Naklo, Preddvor, Šencur, Kranj, Tržic, Škofja Loka, Železniki in Žiri (sedež: Kranj):
mag. Blaž Kavčič
VE št. 10 obsega obcine:
Bled, Bohinj, Jesenice, Kranjska Gora, Radovljica, Žirovnica in Gorje (sedež: Jesenice):
Bogomir Vnučec
VE št. 11 obsega obcine:
Beltinci, Dobrovnik, Cankova, Crenšovci, Grad, Gornji Petrovci, Hodoš, Odranci, Kobilje, Kuzma, Lendava, Moravske Toplice, Murska Sobota, Puconci, Rogašovci, Šalovci, Tišina, Turnišce in Velika Polana (sedež: Murska Sobota):
Rudi Cipot
VE št. 12 obsega obcine:
Ajdovšcina, Brda, Kanal, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Šempeter – Vrtojba, Vipava in Rence – Vogrsko (sedež: Nova Gorica):
Matej Arčon
VE št. 13 obsega obcine:
Bovec, Cerkno, Idrija, Kobarid in Tolmin (sedež: Tolmin):
Rastislav Jože Reven
VE št. 14 obsega obcine:
Dolenjske Toplice, Mirna pec, Novo mesto, Šentjernej, Škocjan, Trebnje, Žužemberk Mokronog - Trebelno, Straža, Šmarješke Toplice, Šentrupert (sedež: Novo mesto):
Bojan Kekec
VE št. 15 obsega obcine:
Crnomelj, Metlika in Semic (sedež: Crnomelj):
Jože Mihelčič
VE št. 16 obsega obcine:
Divaca, Ilirska Bistrica, Hrpelje-Kozina, Komen, Pivka, Postojna in Sežana (sedež: Sežana):
Jernej Verbič
VE št. 17 obsega obcine: :
Bloke, Borovnica, Cerknica, Logatec, Loška dolina, Vrhnika in Log Dragomer (sedež: Logatec)
Otoničar Vincenc
VE št. 18 obsega občine:
Koper, Izola, Piran
Boris Popovič
VE št. 19 obsega obcine:
Crna na Koroškem, Dravograd, Muta, Podvelka, Prevalje, Ribnica na Pohorju, Radlje ob Dravi, Ravne, Mislinja, Mežica, Slovenj Gradec in Vuzenica (sedež: Slovenj Gradec):
Marijan Klemenc
VE št. 20 obsega obcine:
Brežice, Krško, Sevnica in Kostanjevica na Krki (sedež: Krško):
Jože Slivšek
VE št. 21 obsega obcine:
Hrastnik, Trbovlje in Zagorje ob Savi (sedež: Trbovlje):
Majes Branko
VE št. 22 obsega obcine:
Dobrepolje, Grosuplje, Ivancna Gorica, Kocevje, Kostel, Loški potok, Osilnica, Ribnica in Sodražica (sedež: Grosuplje):
Jernej Lampret